O nas

Garmażerka SMAQ

Garmażerka SMAQ — SMACZNA KUCHNIA powstała w 2011 roku jako firma produkująca wyroby garmażeryjne wysokiej jakości jedyne w swoim rodzaju, skierowane do klienta wymagającego, który poszukuje wyrobów smacznych, zdrowych i niepowtarzalnych.Wszystkie nasze produkty przygotowywane są ręcznie, według tradycyjnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. W celu zapewnienia lepszego smaku dawne receptury staramy się łączyć z oczekiwaniami i produktami dostępnymi w dzisiejszych czasach i coraz częściej docenianych przez Naszych gości. Dlatego też ich jakość równa się domowym wyrobom naszych mam i babć.

Dokładamy wszelkiej staranności aby wyręczyć Państwa w przygotowaniu posiłków w domu, zapewniając jednocześnie tradycyjny smak i wartość odżywczą potraw. Nasze Produkty są w 100% naturalne, nie używamy żadnych barwników, konserwantów czy też innych syntetycznych dodatków podczas produkcji naszych wyrobów. Wszystkie składniki dostarczane są z gospodarstw, w których nie wykorzystuje się nawozów sztucznych, a mięso kupujemy tylko od sprawdzonych zakładów z branży mięsnej.

...

Polityka jakości

Zakład Produkcji Garmażeryjnej SMAQ w Lublinie, cały swój wysiłek poświęca na stałą poprawę jakości swych produktów, ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa zdrowotnego, przez wszechstronne zaangażowanie pracowników.

Prowadzimy produkcję przestrzegając zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP). Pracownicy znają politykę jakości firmy, są regularnie szkoleni i instruowani w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Jesteśmy zaangażowani w sprawę wytwarzania produktów zaspokajających potrzeby konsumentów, tak jak i w dalszy pomyślny rozwój współpracy z klientami i dostawcami.

Dążymy do stałego wychodzenia naprzeciw wymaganiom klientów i przewidywania ich przyszłych oczekiwań.

Opinie

Naszych klientów